תושב מרכז הארץ זכה ב-5 מיליון בלוטו

חרדי תושב מרכז הארץ העובד כשכיר זכה בכ-5 מיליון שקלים בפרס השני בלוטו בהגרלה שהתקיימה לפני חודש במוצאי שבת. הזוכה המאושר הגיע עם אשתו לאחר כשבועיים לקבל את זכייתו. הזוג, בגילאי ה-60, סיפרו שהם משפחה מרובת ילדים ונכדים.

לשאלה מה ייעשו עם הכסף בו זכו, ענתה האישה שכעת, ב"ה, הם יוכלו לעזור לילדים ולנכדים. הזוכה סיפר כי הוא מילא טופס דאבל לוטו ב-64 ₪. הוא סיפר כי הוא שלח בחודש האחרון את אותו הטופס עם אותם המספרים עד שזכה. לשאלה מדוע הגיעו לקבל את הפרס רק שבועיים לאחר הזכייה, ענתה האישה כי הם לא מיהרו וכי היו עסוקים בהכנות לקראת ראש השנה – קניות, בישולים וניקיונות. הבעל הוסיף שהוא חיכה לאסוף את הפרס לאחר ראש השנה, כדי להתחיל שנה חדשה טובה ומאושרת.

הגרלת הדאבל לוטו, בה השתתף הזוכה, דומה להגרלת הלוטו מבחינת שיטת ההימור. ההבדל המשמעותי הוא בסכום הזכייה. סכום הזכייה בהגרלת הדאבל לוטו הוא כפול מסכום הזכייה בהגרלת הלוטו הרגילה. בטופס אחד של הגרלת הדאבל לוטו ניתן למלא בין 2 ל-14 טבלאות בכפולות של שתיים, כמו בטופס הלוטו הרגיל. הבדל נוסף הוא שטופס הדאבל לוטו עולה יותר מטופס הלוטו הרגיל. אמנם מחיר מילוי הטופס הוא כפול, אך גם סיכויי הזכייה כפולים.

ישנם שלושה סוגים של טפסי הגרלה של הדאבל לוטו – דאבל לוטו רגיל, דאבל לוטו שיטתי ודאבל לוטו שיטתי חזק. בטופס הרגיל צריך לבחור שישה מספרים מתוך 37 ומספר אחד נוסף מתוך עשרה מספרים. בדאבל לוטו השיטתי צריך לסמן סט של צירופים ואת הצירופים הנבחרים. ובטופס הדאבל לוטו שיטתי חזק צריך לסמן בטופס רגיל שישה מתוך 37 מספרים ועוד מספר אחד חזק מתוך עשר. בנוסף, יש לסמן בטופס הזה חמישה עד עשרה מספרים חזקים בהתאם לסכום שמשקיעים בטופס הלוטו.

סיכויי הזכייה בפרס הראשון בהגרלת הדאבל לוטו במילוי שתי טבלאות הוא 1 ל-9,299,136. בלוטו קיימות שיטות המיועדות להגדלת סיכויי הזכייה. השיטה הפופולארית ביותר היא טפסים שיטתיים אשר משפרים את סיכויי הזכייה אך מחירם גבוה יותר. הגרלת הדאבל לוטו היא בעצם אותה הגרלה כמו הגרלת הלוטו. ההבדל הוא שהגרלת הדאבל לוטו מאפשרת למי שממלא טופס מסוג זה לזכות בסכומים גבוהים פי 2 ממי שממלא את טופס הלוטו הרגיל.

תגובות

תגובות

פורסם בקטגוריה זכייה בלוטו, לוטו, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>