שיטת הצמצומים בלוטו

מי לא רוצה לזכות בלוטו? כמעט כל אחד שתשאל חלם אי פעם על הזכייה בהגרלת לוטו, איך הוא יקבל את הבשורה, איך הוא יקנה בכסף בית גדול למשפחתו, יקנה מתנות לאחים ולחברים ועוד יישאר לו כסף רב לבזבוזים וטיולים. אבל לפני שנתחיל לחלום על כל המתנות והכסף הרב כדי שנצא לרכוש טופס לוטו כדי שבאמת יהיה לנו סיכוי להגשימם. לפני שאתם יוצאים לרכוש טופס לוטו דעו שישנה אפשרות להגדיל את סיכויי הזכייה שלכם באמצעות שיטת הצמצומים בלוטו.

מאת: לוטונט

מהי שיטת הצמצומים בלוטו?

שיטת הצמצומים מזוהה יותר עם ממלאי טפסי הטוטו אך היא קיימת גם עבור טפסי לוטו. בשיטת הצמצום בוחרים מספר טורים אותם ניתן למלא לפי יכולת ההשקעה, לאחר מכן בוחרים קבוצת מספרים שדי בטוחים ששישה מהם יעלו בגורל בהגרלת לוטו הבאה. אם בוחרים לדוגמא עשרה מספרי לוטו יש למלא את הצרופים האפשריים מתוך אותם עשרה מספרים, קיימים כ- 210 צירופים שונים של עשרה מספרים אלו וכדי למלא את כל הצירופים יש למלא 210 טורים..

אין צורך למלא את כל 210 טורים, ניתן לוותר על חלק גדול מהם ועדיין לזכות בפרס, שיטת הצמצום מאפשרת לנו לא למלא את כל 210 הטורים ועדיין להבטיח לנו זכייה מינימאלית בשליחת טופס לוטו. יש לבחור ארבע עשר טורים מסוימים מתוך ה- 210, אם קלענו ב- 6 המספרים שעלו בהגרלת לוטו מובטח לנו בשיטה זו שלפחות חמישה מהם יופיעו באחד הטורים, אם אנחנו בעלי מזל רב אולי באחד הטורים יהיו כל ששת המספרים שעלו בגורל.

שיטת צמצום לוטו זו נקראת "חמש אם שש", הכוונה היא שלפחות חמישה ניחושים נכונים יופיעו בטופס, במידה וניחשנו שישה מספרים בקבוצת עשר המספרים. שם נוסף של השיטה הזו הוא "נפילה אחת", הכוונה היא למספר הטעויות שהיו בניחוש הסופי לעומת רשימת המספרים שצמצמנו.

שיטת הצמצום בלוטו- כיצד נדע איזה מספרים לבחור?

אין דרך אחת לבחירת המספרים עבור שיטת הצמצום של לוטו, יש אנשים הבוחרים בדרך הסטטיסטית, הם בודקים מה הם המספרים שנבחרו הכי הרבה פעמים בהגרלת לוטו ובוחרים בהם, יש כאלו הבוחרים במספרים המייצגים את ימי ההולדת של המשפחה, הכי חשוב שבעת בחירת המספרים אנו נהיה בטוחים שאלו המספרים שיעלו בהגרלת לוטו הבאה.

שיטת הצמצום בלוטו – האם היא כדאית?

יש שיאמרו ששיטת הצמצום בעת מילוי טופס לוטו מגדילה מאוד את הסיכוי לזכות בפרס כלשהו ויש האומרים שהיא מצמצמת את האפשרות לזכות. שיטת הצמצום היא שיטה שמגדילה את סיכויי הזכייה לדעתי, אומנם הסיכוי לזכות בפרס הראשון הוא לא גדול אך שיטה זו מאפשרת לזכות בהגרלת לוטו בפרס השני או השלישי שהם פרסים גדולים ומכובדים גם כן. השיטה דורשת מעט הבנה בסטטיסטיקה ומעט ידע על הגרלות לוטו, אך לא מעבר לזה.

חברת לוטונט משתפת לקוחות בהגרלות מאז שנת 2001. ההגרלות הן הגרלת הלוטו מבית מפעל הפיס והגרלת הטוטו מבית המועצה להסדר הימורים בספורט. בכל שבוע שולחת לוטונט עשרות אלפי טבלאות לוטו וטורי טוטו עבור לקוחות החברה. הזוכים שלנו הם הגאווה שלנו.לוטו נט

תגובות

תגובות

פורסם בקטגוריה לוטו, עם התגים , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>