סיכום שנת תשע"ד בלוטו

שנה עברה, ואיתה נוספו גם 61 מיליונרים חדשים. בשנת תשע"ד נולדו בזכות הגרלת תוצאות הלוטו 61 מיליונרים חדשים במפעל הפיס. מתוף ה-61, 24 זכו בפרס הראשון בלוטו ו-25 מיליונרים זכו בפרס השני של הלוטו בסכום של מעל למיליון ₪. עוד 12 מנויי פיס זכו בסכום של מיליון וחצי שקלים במסגרת תוכנית המנויים של בית מפעל הפיס.

"המספרים החמים" של שנת תשע"ד אשר עלו בגורל מספר רב של פעמים היו מספר 35 (עלה בגורל 27 פעמים), מספר 3 (עלה בגורל 26 פעמים), מספר 28 (עלה בגורל 23 פעמים), מספר 29 (עלה בגורל 23 פעמים), מספר 33 (עלה בגורל 23 פעמים) ומספר 26 (עלה בגורל 22 פעמים). לגבי המספרים החזקים, המספרים 2 ו-6 היו "המספרים החמים" בשנה החולפת ועלו בגורל 19 פעמים כל אחד.

לפי נתוני מפעל הפיס, מראש השנה תשע"ד ועד ראש השנה תשע"ה נוספו בזכות הלוטו 49 מיליונרים למדינה, אשר זכו בסכום כולל של 408 מיליון ₪. סה"כ הלוטו חילק בשנה החולפת פרסים בשווי של 832 מיליון ₪.

הפרס הגבוה ביותר שחולק בשנת תשע"ד הגיע לסכום של 50 מיליון ₪. את הפרס קיבלו זוג נשוי עם חמישה ילדים מצפון הארץ. ההגרלה שזיכתה את הזוג בסכום המרשים התקיימה ב-1 ליולי. הבעל שכיר בתחום הפיננסים והאישה עקרת בית. הבעל ממלא באופן קבוע שמונה מספרים קבועים ושולח טופס דאבל לוטו ב-64 ₪. הוא סיפר כי רק בשעות הצהריים למחרת ההגרלה הוא גילה שזכה, ומיד אחר כך אסף את אשתו ונסעו יחדיו לבית מפעל הפיס. תחילה האישה חשבה כי הם זכו ב-50 אלף ₪, אך כשנכנסה למכוניתו של הבעל התברר לה כי מדובר ב-50 מיליון. היא סיפרה כי מרוב התרגשות היא בכתה וצחקה יחד. הבעל, כאיש שמבין בתחום הפיננסים, אמר שישקיע את הכסף בצורה נבונה וימשיך יחד עם אשתו והילדים בשגרת החיים. הוא טען כי הכסף לא יסנוור אותם והם לא ישנו את הרגליהם.

מפעל הפיס מסרו שהם שמחים לצרף מיליונרים חדשים למשפחת הפיס, וכי כל פעם שהם מתוודעים לסיפור של זוכה הם מתמלאים גאווה לקחת חלק באושר הפרטי של כל אחד ואחת מהם.

תגובות

תגובות

פורסם בקטגוריה Uncategorized, זכייה בלוטו, לוטו, לוטו אונליין, עם התגים , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>