לוטו 123

לוטו 123 זו הגרלה יומית בה המשתתף צריך לנחש שלושה מספרים שיעלו בגורל על פי סדר הופעתם. זכייה בלוטו 123 משמעותה ניחוש נכון של המספרים שעלו בגורל, בסדר הנכון שבו הם עלו (משמאל לימין). הגרלת הלוטו 123 מתקיימת שבעה ימים בשבוע – בימים א'-ה' בשעה 21:00, בימי ו' בשעה 13:00 ובמוצ"ש בשעה 22:45.

הגרלת הלוטו 123 מתבצעת באמצעות שלוש מכונות הגרלה שונות. המכונה השמאלית מעלה בגורל את המספר הראשון, המכונה האמצעית מעלה בגורל את המספר השני והמכונה הימנית מעלה בגורל את המספר השלישי.

כדי להשתתף בהגרלת הלוטו 123 יש צורך למלא טופס 123. הטופס מכיל חמש טבלאות. ניתן לבחור למלא מטבלה אחת ועד חמש טבלאות מלאות. כל טבלה מורכבת משלוש שורות ובכל שורה יש לבחור ולסמן מספר אחד בין 0 ל-9. סכום ההשתתפות בהגרלת הלוטו 123 נע בין שקל אחד לבין 500 ₪ לטבלה, על פי בחירת המשתתף. סכום הזכייה בהגרלה הוא נגזרת של סכום ההשקעה וסוג הטופס שנבחר על ידי המשתתף.

להגרלת הלוטו 123 קיימים שני סוגי טפסים – טופס רגיל או טופס משולב. בטופס הרגיל יש לנחש את המספרים העולים בגורל ואת הסדר שבו יעלו בגורל. ניחוש של כל שלושת המספרים בסדר המדויק יזכה בפרס שיורכב מסכום ההשקעה לטבלה כפול 600 ₪. אין פרסי ביניים עבור ניחוש חלק מן המספרים או עבור ניחוש סידור אחר שלהם. במסלול זה קיים רק פרס אחד שהוא כאמור סכום ההשקעה של המשתתף כפול 600.

בטופס לוטו 123 המשולב קיימות ארבע אפשרויות לחישוב גובה הפרס: ניחוש שלושת הספרות שעלו בגורל בסדר הנכון = סכום ההשקעה לטבלה כפול 100 ש"ח, ניחוש שלושת הספרות בסדר שונה = סכום ההשקעה לטבלה כפול 25 ש"ח, ניחוש שתיים מהספרות בסדר הנכון = סכום ההשקעה לטבלה כפול 5 ש"ח, ניחוש מספר אחד בסדר הנכון = סכום ההשקעה לטבלה.

טופס 123 מאפשר להשלים את בחירת המספרים באופן אוטומטי ואקראי, חלקי או מלא. האזור ה"רב הגרלתי" בטופס מאפשר להשתתף במספר הגרלות מראש לפי בחירה. המספרים שנבחרו ישתתפו אוטומטית גם בהגרלות הבאות.

תגובות

תגובות

פורסם בקטגוריה לוטו, עם התגים , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>