לוטו קבוצתי

הרבה יותר משתלם לרכוש מוצרים בקבוצה, בכל הזמנה קבוצתית לבית מלון, לטיסה, לריהוט לאוכל או כל דבר אחר מקבלים הנחה בקנייה קבוצתית. למה ללכת רחוק? כולנו למדנו על כוחה של הקנייה הקבוצתית כהגיעו הקופונים לחיינו, חברנו לעוד מספר אנשים (שאנחנו כלל לא מכירים) ויחד רכשנו בקנייה קבוצתית מוצרים במחיר זול מהרגיל.

כך גם ברכישת טפסי לוטו ניתן להרוויח ברכישה קבוצתית. איך, אתם שואלים את עצמכם, באמצעות השיטה הקבוצתית.

מאת: לוטונט

לוטו קבוצתי

שווה בשווה פיתחה שיטה מיוחדת שמבטיחה למנוייה סיכויים גדולים לזכייה מטפסי לוטו. כל מנוי זוכה גם אם בפועל כרטיס המנוי שלו לא זכה אלא של מנויים אחרים.

חברת המנויים בוחרת מספרי לוטו לפי שיטה סטטיסטית שפותחה על ידי מומחי זכייה בהגרלות לוטו. כל מנוי הוא רק אחד מתוך מאות מנויים שנשלחים עבורם טפסי לוטו בכל הגרלה כך שהסיכוי לזכות גדל.

במידה והמנוי שלך זכה (הכוונה שהטופס לוטו הנשלח דרך המנוי שלך זכה בהגרלת לוטו) אתה זוכה ב- 50% משווי הפרס. למרות החישובים הסטטיסטים של חברת המנויים עדיין הסיכוי שלך לזכות בפרס הראשון מכל המנויים הוא לא גבוה. לכן, גם אם אתה הוא לא זה שהטופס לוטו שלו שזכה אתה מקבל חלק מהזכייה, 40% מהזכייה של הפרס הראשון מקבלים שאר המנויים.

לוטו קבוצתי – למה זה משתלם?

כשאתה הולך כאדם פרטי לרכוש טופס לוטו הסיכוי שלך לזכות הוא מאוד נמוך. אם זכית, אתה כנראה אדם עם הרבה מזל ואם לא זכית אז הכסף שהשקעת ברכישת טופס לוטו יישאר במפעל הפיס. כאשר אתה רוכש מנוי הסיכוי שלך לזכות בפרס הראשון עולה מכיוון שאת טפסי לוטו ממלאים מומחים בתחום המגדילים את סיכויי הזכייה. בנוסף לכך אתה בוודאות זוכה בסכום כשלהו לפחות פעם אחת בשבוע (תלוי בסוג המנוי) מכיוון שאת הפרסים בהם זוכים מחלקים בין המנויים.

סוגי מנויים של לוטו קבוצתי

ישנם כמה סוגים של מנויי לוטו קבוצתי:

  • מנוי לוטו זהב – מקנה השתתפות בכל הגרלות לוטו שנערכות על ידי מפעל הפיס, כולל שישה מספרים נבחרים וכל המספרים החזקים.

  • מנוי דאבל לוטו – מקנה השתתפות בכל הגרלות דאבל לוטו. בזכייה בהגרלות אלו זוכים בסכום כפול מזכייה של לוטו רגיל.

  • מנוי סופר לוטו – מקנה השתתפות בכל הגרלות לוטו של מפעל הפיס, כולל ארבע טבלאות שונות. במקרה של זכייה בפרס השני ומטה של המנוי, הוא מקבל 90% מהזכייה.

  • מנוי לוטו כסף- מקנה השתתפות בכל הגרלות לוטו שנערכות על ידי מפעל הפיס, כולל שישה מספרים נבחרים וחמישה המספרים חזקים.

  • מנוי 10 winner – בשיטה שפותחה על ידי חברת המנויים ניתן לנחש עשרה משחקים ולא שישה.

  • מנוי טוטו 15מקנה השתתפות בכל הגרלות טוטו שנערכות על ידי המועצה להסדרים הימורים בספורט. במקרה של זכייה בפרס השני ומטה של המנוי, הוא מקבל 90% מהזכייה.

    חברת לוטונט משתפת לקוחות בהגרלות מאז שנת 2001. ההגרלות הן הגרלת הלוטו מבית מפעל הפיס והגרלת הטוטו מבית המועצה להסדר הימורים בספורט. בכל שבוע שולחת לוטונט עשרות אלפי טבלאות לוטו וטורי טוטו עבור לקוחות החברה. הזוכים שלנו הם הגאווה שלנו.לוטו נט

תגובות

תגובות

פורסם בקטגוריה לוטו, עם התגים , , , , , , , , , , , , , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>