חלם על זכייה בלוטו בלילה – וגילה שזכה

לפני שנה, גבר בן 50 מאזור המרכז ואב לחמישה ילדים זכה ב-26 מיליון דולר בהגרלת הלוטו לאחר ששבוע לפני זה הצליח לנחש חמישה מספרים וזכה כ-1000 ₪. הוא סיפר שכשבישר לאשתו אודות הזכייה ב-1000 השקלים, היא השיבה לו שהוא בכיוון הנכון.

הזוכה המאושר סיפר שבאחד הימים באותו השבוע הוא חלם בלילה שהוא זכה בפרס הראשון. הוא טען כי הוא ממלא כל שבוע טופס דאבל לוטו, 8 טבלאות ב-46.60 ₪. יום אחרי החלום, בבוקר בדרכו לעבודה, הוא החליט להוסיף עוד שתי טבלאות ובסך-הכל שלח 10 טבלאות. שתי הטבלאות הנוספות שמילא היו מספרי יום ההולדת שלו ושל אשתו, והם אלה שזיכו אותו בפרס הגדול של 26 מיליון ₪. בסך הכל השקיע הזוכה 58 שקלים בטופס הזכייה.

טופס הדאבל לוטו הייחודי מאפשר להרוויח כפול. טופס הדאבל לוטו זהה במבנהו לטופס לוטו הרגיל, וההבדל היחיד הוא בעלות הטופס. בעוד שמחיר לטבלה בטופס רגיל הוא 2.90 ₪, המחיר לטבלה בדאבל לוטו הוא כפול ועומד על 5.80 ₪.

הזוכה עובד כשכיר בתחום הטקסטיל ואב לחמישה ילדים. הזכייה מבחינתו מאפשרת לו לסייע לילדיו בחיים. הוא החליט לפתוח לכל אחד מהם תוכנית חסכון בבנק כך שיוכלו ללמוד באוניברסיטה, להתחתן ולקנות דירה. הזוכה הוסיף כי הוא אדם מאוד שקול ומתון, חי חיים טובים ושקטים ועושה מה שהוא אוהב. הוא טען כי הזכייה לא תשנה דבר באורח חייו. הוא יקום כל בוקר כהרגלו, ימשיך לעבוד, וכשיפרוש לגמלאות יוכל להרשות לעצמו להגשים חלום גדול ולטייל בעולם.

תגובות

תגובות

פורסם בקטגוריה זכייה בלוטו, לוטו, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>