המרדף אחר הזכייה הגדולה בלוטו

רבים האנשים שחלומם הגדול הוא לזכות בלוטו. לזכות במיליונים, להתעשר ברגע ולהגשים את הפנטזיות הכי גדולות של החיים. יש אנשים שמנסים להתקרב מדי יום להגשמת החלום, ויש כאלו שחושבים שקטנים הסיכויים שהם באמת יזכו, ולכן מוותרים מראש על האפשרות לנסות ולמלא כרטיסים להגרלת תוצאות הלוטו. אנו אומרים שאם זהו באמת חלומכם, אל תתייאשו, ומלאו טפסי לוטו בחוכמה. גם האנשים שכבר זכו בלוטו היו בטוחים שאין סיכוי שגם הם יזכו.

למלא טפסי לוטו בצורה חכמה זהו לא עניין פשוט כל כך. אנשים שזוכים פעם אחת בסכום קטן ממהרים למלא עוד ועוד טפסים כי הם חושבים שהמזל נמצא כרגע איתם. מומלץ להגדיר תקציב מראש שמיועד לקניית כרטיסי הגרלה ולא לחרוג ממנו. בנוסף, ידוע שככל שתקנה יותר כרטיסי הגרלה כך הסיכוי שלך לזכות יעלה. שיטה זו עובדת רק אם תקנה מספר רב של כרטיסים להגרלה אחת ספציפית. התמקד בהגרלה אחת בה סכום הזכייה גבוה ומשמעותי, ואל תבזבז את כספך בקניית כרטיס הגרלה אחד כל שבוע.

עוד אפשרות לשלוח טפסי לוטו בצורה חכמה היא להצטרף לקבוצות לוטו ואתרי לוטו שיתופיים. במקומות כאלה שולחים טפסים בקבוצה ומתחלקים בכל הזכיות. פה שוב עובד הכלל שככל שתשלח יותר טפסים – כך הסיכויים לזכות גבוהים יותר. יש לקחת בחשבון שסכומי הזכייה יהיו קטנים יותר כיוון שיחולקו בין כל שאר משתתפי הקבוצה.

תגובות

תגובות

פורסם בקטגוריה לוטו, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>