הגרלות האונליין של הלוטו

הגרלת ה-KENO היא הגרלת האונליין של הלוטו (מפעל הפיס). ההגרלה הזו היא הגרלה ייחודית המספקת חווית משחק ייחודית לצד זכייה מיידית. ההגרלה מתבצעת מספר רב של פעמים במהלך היום ומוצגת על גבי מסכי הפלזמה בנקודות מכירה של הלוטו ברחבי הארץ. במהלך השבוע מתקיימות 24 הגרלות, מדי חצי שעה החל מ-11:00 בבוקר ועד 22:30 בערב.

כדי להשתתף בהגרלה יש למלא טופס, לבחור בסכום ההשתתפות, לסמן שבעה מספרים מתוך שבעים ולחכות להגרלה. אם שבעת המספרים שבחרתם מופיעים בין שבע עשרה המספרים שעלו באותה ההגרלה – זכיתם! הגרלת ה-KENO מאפשרת כמה סוגי השתתפות באמצעות שני טפסים – KENO רגיל וKENO שיטתי.

ההגרלה בנויה ממטריצה של שבעים מספרים. יש לסמן בטופס ההגרלה שבעה מספרים מתוך טבלה הכוללת 70 מספרים. בכל הגרלה יעלו 17 מספרים (מתוך ה-70 בטבלה). את הטבלה ניתן למלא באופן ידני או להשלימה באופן אוטומטי. לאחר סימון המספרים, יש צורך לבחור את מחיר ההשתתפות (בין 2 ל-7 ₪). כדי לגרום לטופס להשתתף בכמה הגרלות, ניתן לבחור ב"משחק רב הגרלתי" המאפשר להשתתף במספר הגרלות לפי בחירה. ניתן גם לשלוח את אותו הטופס מספר פעמים לאותה ההגרלה.

אם ניחשתם נכונה שבעה מספרים, הפרס יעמוד על 500 ₪ כפול סכום ההשקעה. אם ניחשתם נכונה שישה מספרים, הפרס יעמוד על 40 ₪ כפול סכום ההשקעה. אם ניחשתם נכונה 5 מספרים, הפרס יעמוד על 7 ₪ כפול סכום ההשקעה. אם ניחשתם נכונה 4 מספרים, הפרס יעמוד על 5 ₪ כפול סכום ההשקעה, ואם ניחשתם נכונה 3 מספרים הפרס יעמוד על שני שקלים כפול סכום ההשקעה. אם לא ניחשתם נכונה אף מספר, תזכה בסכום השקעתך בטבלה.

הטופס השיטתי בהגרלת ה-KENO מאפשר לזכות בסכום של עד 90,000 ₪, ובנוסף מגדיל את סכומי הפרסים המשניים. כדי למלא טופס שיטתי, יש לבחור בטופס שיטתי 8 או בטופס שיטתי 9. בטופס שיטתי 8 יש לסמן 8 מספרים בטבלה. ניחוש של שבעה מספרים מביא לזכייה של עד 3,900 ₪ (בהתאם לסכום ההשקעה). במידה ואף מספר מסומן לא עלה בגורל, מקבלים את סכום ההשתתפות בחזרה. בטופס השיטתי 9 יש לסמן תשעה מספרים בטבלה. בטופס זה ניתן לזכות בסכום של עד 90,000 ₪.

תגובות

תגובות

פורסם בקטגוריה לוטו, לוטו אונליין, עם התגים , , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>