האיש שזכה בטוטו והפך למחוסר כל

לרז זמצקי היו חיים מושלמים שכל אחד היה רוצה לעצמו. הייתה לו קריירה כעיתונאי מצליח, משפחה חמה והוא אפילו זכה ב13 מיליון ₪ בטוטו. אך זמצקי היה מכור להימורים, מה שגרם לו להפוך למחוסר כל וריסק אותו לגמרי. רז הפך להומלס והשתחרר לפני כשבועיים מהכלא אחרי שגנב מאישה מבוגרת את תיקה.

רז זמצקי היה נחשב לאיש תקשורת מוביל בארץ. הוא היה ממייסדי המקומונים של רשת שוקן, לאחר מכן ערך את המקומון של תל אביב, ובהמשך הפך לאחד מעורכי הספורט הגדולים במדינה. במשך השנים רז התגלגל להימורי הספורט והפך למכור של ממש. והיום בגיל 51 הוא אסיר משוחרר והומלס.

זמצקי סיפר יום לאחר שחרורו מהכלא שהבעיה שלו הייתה ההצלחות בהימורים. כשאדם כל הזמן מפסיד, הוא מפסיק באיזשהו שלב. אבל כשיש הצלחות, גם אם הן שקר אופטי, אתה חוזר לזה כל פעם כשאתה מרגיש קצת פחות טוב. רז הוסיף שהאדם לומד להכיר חיים שהוא אפילו לא ידע שהם קיימים. בהתחלה אתה שואל את עצמך איך הגעת למצב הזה ופתאום אתה מתרגל. בדיוק כמו שמתרגלים לבית הסוהר.

זמצקי לווה כספים מכל מי שרק יכל, עד שהחובות שלו הגיעו לשיא של 20 מיליון שקלים. ואז הגיע הרגע שיכל לשנות את התמונה, זמצקי זכה בטוטו ב13 מיליון ₪. מדובר באחת הזכיות הגדולות בתולדות המועצה להסדר ההימורים בספורט. אך הכסף הספיק לכסות רק חלק מהכספים שהיה חייב. ההתמכרות שלו רק הרחיבה והתעצמה והחובות תפחו. גם המצב המשפחתי נהרס והוא התגרש וניתק קשר עם משפחתו. ממקום עבודתו הוא פוטר ונזרק לרחובות.

רז הגיע לשפל כאשר גנב תיק מקשישה. הוא סיפר שאחרי 20 שעות בהן היה ברחובות ללא אוכל ושתייה הוא ראה תיק והחליט לקחת אותו. כשצעקו לו לעצור הוא עצר וחיכה למשטרה. הוא הרגיש סיפוק מעצם זה שיהיה לו איפה לישון בלילה ולאכול. זמצקי הורשע ונשלך למאסר לשמונה חודשים. לאחר שחרורו מהכלא מצא זמצקי עבודה כפועל של קבלן שיפוצים, ובעזרת אחד החברים הבודדים שנשארו לו הוא מצא מקום לישון לשבועות הקרובים. זמצקי מקווה להיות במקום טוב הרבה יותר בעוד עשור.

תגובות

תגובות

פורסם בקטגוריה זכייה בלוטו, עם התגים , . אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>